מכירה, ללא פערי תיווך מהיבואן ישירות לצרכן

4X4U מתמחה ביבוא ושיווק מגוון רחב של שיפורים ואביזרים לרכבי שטח וטנדרים
(אגב, גם לג’יפונים) וכן גגונים לכל סוגי הרכב שישדרגו את הרכב שלך.

אודות

בשנים האחרונות הלכה והתפתחה בארץ ובעולם תנופה של נהיגה על רכבי שטח לצורך טיולים ונהיגה אתגרית ויחד איתה הצורך לשפר את רכבי השטח הללו. אנחנו ב- 4X4U שמנו לנו למטרה להוזיל ולהנגיש לכל כיס שיפורים לרכב שטח.

 

המוצרים הנמכרים ע”י 4X4U מיובאים על ידינו בלבד ונמכרים ישירות לצרכן, כך שהצרכן נהנה ממחירים מעולים של שיפורים לרכב שטח, ללא פערי תיווך.

בנוסף, המכירה נעשית באמצעות חנות אינטרנטית ומשלוחים לבית הלקוח או בדרך של איסוף עצמי, וזאת בכדי להוזיל עוד יותר את עלויות המוצרים.

זאת ועוד, לצרכן קיימת אפשרות לרכוש ולהרכיב בעצמו את המוצרים ולחסוך בדרך זו את עלויות ההתקנה. למעשה, רוב המוצרים באתר ניתנים להתקנה עצמית ובקלות ולצורך כך, גם יצרנו מערך של סרטונים, בכדי להקל על ההתקנה.

במידה ותבקשו, נשמח להמליץ לכם על מתקין שאנו סומכים עליו.

 

המחירים הזולים אינם באים על חשבון האיכות. המוצרים המיובאים ומשווקים ע”י 4X4U נבחנים בקפדנות. איכות היא ערך עליון עליו אנחנו ב- 4X4U לא מתפשרים.

המוצרים הנמכרים ע”י 4X4U נבחרו רק לאחר שהוכחו לאורך זמן בתנאי השטח והעבודה הקיצוניים ביותר.

מוצרי 4X4U מיובאים באישור משרד התחבורה ופיקוח של מעבדה מוסמכת לרכב וזוכים לאחריות מלאה ושירות תיקונים זמין.

 

4X4U הוקם בשנת 2021 ע”י אייל רחמים, חובב נהיגת שטח.

4X4U הוקם ע”י אוהב שטח ולמען אוהבי השטח ומשתמשי הטנדרים.

אייל מכיר היטב את צרכיו של בעל רכב השטח ובעלי הטנדרים ויודע לבחור את המוצרים המתאימים והאיכותיים ביותר לרכב השטח ולטנדר שלך.

אייל, ג’יפאי בעל ותק של מעל 30 שנה בנהיגת שטח, מסתובב כבר מעל 20 שנה בתערוכות בחו”ל ומתעדכן כל העת בחידושים האחרונים באביזרים ושיפורים לרכב שטח וטנדרים.

אייל, עו”ד פעיל כבר למעלה מ- 25 שנה (בתחום הפלילי והתעבורה), החליט לקחת את התחביב האהוב עליו מזה שנים והפך אותו לעסק, תוך הבנה של צרכי הלקוח ורצונותיו.

 

המוצרים המשווקים ע”י 4X4U מותאמים למגוון גדול של כלי רכב, תוך עדכון – כל העת, של הדגמים החדשים המתווספים לשוק הרכב.

מגוון המוצרים הנמכרים ע”י 4X4U כולל: גגון לרכב, מיגון לרכב שטח (כולל מיגון גחון), ארגז לטנדר, סגירת ארגז לטנדר, ארגז כלים לטנדר, מדרגות לרכב, כננת לרכב ואביזרי חילוץ, קשת העמסה לטנדר, אביזרי אסתטיקה, סולמות ומנשאים, קומפרסורים, אביזרי חשמל ותאורה, שנורקלים לרכב שטח, אביזרי חילוץ וחירום, סוככי צל ואוהלי גג, קמפינג ומחנאות.